Mariusz Stefaniak - Specjalista Informatyk - 12 lat praktyki zawodowej. Doświadczenie w programowaniu aplikacji bazodanowych, stron internetowych, zarządzaniu bazami danych oraz administrowaniu serwerami.

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /plugins/content/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://specjalistainformatyk.plimages/stories/Program-na-zamówienie-firmy-Meblobuk.png) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /plugins/content/mavikthumbnails.php on line 668


Program na zamówienie do obsługi zamówień

W styczniu 2015 zakończyliśmy wdrożenie programu na zamówienie do obsługi zamówień w firmie Meblobuk z podpoznańskiego Skórzewa.

meblobuk-aplikacja-integrujaca-salonyFirma Meblobuk jest dużym producentem mebli kuchennych, posiadających około 10 salonów w całej Polsce. Przyjęty model biznesowy przewiduje centralną produkcję i dystrybucję do klientów poprzez salony i firmy świadczące usługi transportu i montażu mebli.

Dotychczasowym model zarządzania zamówieniami przewidywał wymianę informacji pomiędzy siedzibą firmy, salonami oraz produkcją za pośrednictwem e-maili, co przy takiej skali przedsięwzięcia nastręczało kłopotów na poziomie przepływu informacji, zarządzania niezgodnościami i raportowania.

W listopadzie 2014, firma Meblobuk nawiązała kontakt z naszą firmą i poprosiła o wykonanie projektu oraz programu na zamówienie, który usprawniał by i realizował wszystkie procesy wliczając:

- zapis projektu i jego przechowywanie na centralnym serwerze,

- wycenę mebli,

- przygotowanie i wydruki zamówień, umów oraz dokumentów WZ

- zamówienie i zakup sprzętu AGD

- transport i montaż mebli

- reklamacje

- domówienia

- analizy i raportowanie

Program-na-zamówienie-firmy-Meblobuk

Ostatnia zmiana Niedziela, 18. Styczeń 2015 14:04